Profesionāla darba pieredze

Lombardu pakalpojumu tirgū mums ir 20 gadu pieredze, un mēs Latvijā esam vieni no vecākajiem šo pakalpojumu sniedzējiem.

Augsti apkalpošanas standarti

Savā darbā mēs savienojam mūsu klientu labākos apkalpošanas standartus ar dziļu tirgus situācijas izpratni un lombardu darbības pieredzi. Augsti klientu apkalpošanas standarti mums dod iespēju savu darbu veikt sekmīgi un kvalitatīvi, orientējoties uz efektīvu ilgtermiņa sadarbību ar klientiem, kā arī uz labas reputācijas saglabāšanu.

Izdevīgi noteikumi

Sadarbībai ar klientu mēs nodrošinām visizdevīgākos noteikumus. To panākam pateicoties esošo apstākļu un iespēju vispusīgai analīzei, ka arī faktam, ka UNIONS tīkla lombardos strādā darbinieki ar augstu kvalifikāciju.

Konfidencialitāte un uzticamība

Klientu uzticības veidošanas aspekts mums ir ļoti būtisks – tas ir viens no mūsu kopīgās ilgtermiņa sadarbības nodrošinājumiem. Prakse pierāda – katrs klients mums ir īpašs.Viņa uzdevumu un problēmu risināšana ir mūsu darba galvenais uzdevums un jebkurā situācijā tiek saglabāta pilnīga darījuma konfidencialitāte. Mēs pievēršam sevišķu uzmanību katra klienta individuālajām problēmām un to būtības neizpaušana ir mūsu individuālās pieejas un pušu savstarpējo interešu ievērošanas galvenais priekšnosacījums. Visa informācija par klienta darījumiem ir dziļi personīga un konfedenciāla.

Jurmala

Hercoga Jēkaba iela 7
info@himenejs.lv
(+371) 27788703

Darba laiks:
Darba dienās no 09:00 līdz 18:00
Sestdienās no 09:00 līdz 15:00

Ventspils

Andreja iela 7
info@himenejs.lv
(+371) 27788701

Jūrmala

Hercoga Jēkaba iela 7
info@himenejs.lv
(+371) 27788703

Tukums

Pasta iela 25
info@himenejs.lv
(+371) 27788702