WE ARE PROUD TO PRESENT


Apburošais porcelāns Lladro un juvilierizstrādājumu Gerstner maģija!

Galerija specializējas spāņu firmas LLADRO porcelāna izstrādājumu, vācu kompānijas GERSTNER laulību gredzenu, kā arī citu juvelierizstrādājumu tirdzniecībā ar klientiem pievilcīgām cenām.
Mēs nodrošinām individuālu pieeju katram klientam. Mūsu veikals 20 gadu sekmīgas darbības laikā sevi ir pierādījis ar nevainojamu klientu apalpošanas kvalitāti un specializējas sevišķi prasīgu klientu apkalpošanā.
Mūsu klientu apkalpošanas filozofija iedibināta pirms 20 gadiem un tās pamatā ir neapstrīdama dogma – mūsu klients ir mūsu lielākā vērtība. Mēs pieliekam visas pūles, lai savus pakalpojumus pilnveidotu un paceltu vēl augstākā pakāpē.

ag-gerstner
Gerstner nodrošina izcilu materiālu un dizaina kvalitāti katram savam izstrādājumam. Katrs gredzens ir roku darbs un klientam ir iespējams veikt savas izmaiņas gredzena dizainā, kā rezultātā ir iespējams iegūt pilnīgi unikālu gredzena dizainu tieši Jums.
gerstner-1
gerstner-2
gerstner-3
gerstner-4
gerstner-5
gerstner-6
gerstner-7
gerstner-8

lladro
Lladro specializējas porcelāna izstrādājumos. Lladro nodrošina augstu porcelāna kvalitāti. Katrs izstrādājums ir roku darbs, kuru izstrādā vieni no labākajiem porcelāna māksliniekiem pasaulē. Himenejs ir vienīgais oficiālais Lladro firmas izplatītājs Latvijā.
lladro-1
lladro-2
lladro-3
lladro-4
lladro-5
lladro-6
lladro-7
lladro-8